Gebruikte autoonderdelen op voorraad. Koplamp Spiegel Zijraam enz.
Draagarmen
Volkswagen Golf 1989-1992 Draagarm links voor
Listing nummer: 211779
Prijs per artikel: Koop Nu voor €35.00
Aantal: 1
Verkoper van dit onderdeel: Van den Braak
OMSCHRIJVING

Volkswagen Golf 02.1989-07.1992 Linker draagarm voor

 

Ook passend voor:

VW Polo Sedan 03.1996-04.2001

VW Caddy 05.1996-2001

VW Jetta 09.1986-04.1992

Seat Ibiza 06.1993-05.2002

Seat Cordoba 02.1994-02.2003

Seat Toledo 09.1991-04.1999

Seat Inca 05.1996-2000 

 

Lokatie: NOOR-23.2C

Zoekwoorden: 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, vw, vag, links, ophanging, onderstel

Vragen over dit onderdeel: 036-5320637 Van den Braak Almere Ma-Vr 9.00-17.30 Zat 9.00-13.00 losse auto-onderdelen op voorraad en direct uit voorraad leverbaar.

Prijs: €35.00
Let op er zijn MEERDERE aanbieders op deze site, klik op het Info-teken naast verkoper, voor zijn gegevens.
11/24/2020 9:11:24 PM  Contact  |   Regels & Voorwaarden  |   Privacybeleid  |   Over Ons / Links  |   Kosten  |   Mijn Account  |   Verkoop  |   Log In
Copyright © 2020 Getparts Gezamenlijk Aanbod. All Rights Reserved. No part of this web page may be reproduced in any way, or by any means, without the prior written permission of Getparts Gezamenlijk Aanbod.