Gebruikte autoonderdelen op voorraad. Koplamp Spiegel Zijraam enz.
Dit artikel is verkocht / sold.
Draagarmen
Volkswagen Fox 2005-2012 Draagarm links voor
Listing nummer: 255330
Uitverkocht.
Prijs per artikel: Koop Nu voor €50.00
Aantal: 0
Verkoper van dit onderdeel: Van den Braak
Afbeeldingen
Klik op een foto om te vergroten.
OMSCHRIJVING

Volkswagen Fox 06.2005-01.2012 Linker draagarm voor

  

OEM nr.: 6Q0199293D

 

Ook passend op:

Seat Cordoba 01.2003-06.2006

Seat Cordoba 06.2006-10.2009

Seat Ibiza 2002-2006

Seat Ibiza 06.2006-07.2009

Skoda Fabia 04.2007-2010

Skoda Fabia 12.1999-04.2007

Volkswagen Polo 11.2001-07.2009

 

Autonr.: 37244

Lokatie:JAP-N1.GROND

Zoekwoorden: 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, links, vw, vag, onderstel, ophanging

Vragen over dit onderdeel: 036-5320637 Van den Braak Almere Ma-Vr 9.00-17.30 Zat 9.00-13.00 losse auto-onderdelen op voorraad en direct uit voorraad leverbaar.

Uitverkocht.
Let op er zijn MEERDERE aanbieders op deze site, klik op het Info-teken naast verkoper, voor zijn gegevens.
5/26/2022 6:59:32 PM  Contact  |   Regels & Voorwaarden  |   Privacybeleid  |   Over Ons / Links  |   Kosten  |   Mijn Account  |   Verkoop  |   Log In
Copyright © 2022 Getparts Gezamenlijk Aanbod. All Rights Reserved. No part of this web page may be reproduced in any way, or by any means, without the prior written permission of Getparts Gezamenlijk Aanbod.